Меню
Україна, м. Чернігів
Час роботи магазину
  • Пн-Пт: 10:00 - 18:00
  • Сб: 10:00 - 16:00
  • Нд: вихідний
  • Замовлення в on-line режимі приймаємо цілодобово

Торалей Страйп (Toralei Stripe)

Немає на складі
Торалей Страйп Монстри у саду Toralei Stripe Garden Ghouls
0
Код товару: FCV55
790 грн
Немає на складі
Набір мініфігурок Дракулаура, Венера, Торалей Draculaura, Venus, Toralei Minis 3 Pack
0
Немає на складі
Кетті Нуар та Торалей Зухвалі рокерши Fierce Rockers Catty Noir & Toralei 2-pack
0
Код товару: DJB91
2 990 грн
Немає на складі
Торалей Страйп Великий Скар'єрный Риф Toralei Stripe Great Scarrier Reef
0
Код товару: DHH36
550 грн
Немає на складі
Торалей Страйп Фрік Ду Чік (Циркова вистава) Toralei Stripe Freak du Chic
0
Код товару: CHX99
2 290 грн
Немає на складі
Торалей Страйп Химерна подорож Toralei Stripe Freaky Field Trip
0
Код товару: CFC77
1 790 грн
Немає на складі
Базовий набір одягу Торалей Страйп  Toralei Stripe Core Fashion Packs
0
Код товару: W9126
590 грн
Немає на складі
Торалей Страйп Супергерої Toralei Stripe Power Ghouls
0
Код товару: Y7301
1 490 грн
Немає на складі
Вихованець Торалей тигреня Ікланя Sweet Fang Figure Secret Creepers Pets
0
Код товару: BJR34
590 грн
Немає на складі
Торалей Страйп Вона жива Toralei Stripe Ghoul’s Alive
0
Код товару: BGW08
1 290 грн
Немає на складі
Торалей Страйп Коффін Бін Toralei Stripe Coffin Bean
0
Код товару: BHN06
1 690 грн
Немає на складі
Мяулодія, Торалей, Пурсєфона Група підтримки Fearleading Ghoul Spirit
0
Код товару: Y7297
3 490 грн
Немає на складі
Торалей Страйп Монстри Спорту Toralei Stripe Ghoul Sports
0
Код товару: BJR14
1 990 грн
Немає на складі
Клеолей Химерна Суміш Cleolie Freaky Fusion
0
Код товару: BJR39
1 390 грн
Немає на складі
Торалей Страйп Базова з вихованцем Toralei Stripe Basic
0
Код товару: W9117
2 990 грн

Лялька Торалей Страйп (Toralei Stripe) з серії Монстер Хай (Monster High)

Лялька Торалей СтрайпСучасні діти бажають гратися з іграшками, які мають особливу історію, що надає процесу додатковий простір для польоту фантазії. Для того, щоб дитина змогла реалізувати свої ідеї достатньо замовити ляльку Торалей Страйп (Toralei Stripe) із серії Монстер Хай (Monster High), придбати яку дуже просто в інтернет-магазині MattelDolls (МаттелДоллс) в Україні. Цей персонаж відрізняється оригінальною зовнішністю, яскравою індивідуальністю та особистими захопленнями. Лялька Торалей Страйп (Toralei Stripe) за легендою є кішкою-перевертнем, про що яскраво говорить її унікальний і неповторний вигляд, який виділяє її серед інших учнів Монстр Хай (Monster High). Дівчина віддає перевагу екстравагантним речам, які вона доповнює багатьма аксесуарами, і воліє до помаранчевого кольору. Характер ляльки Торалей Страйп (Toralei Stripe) достатньо приязний, хоча і незалежний, при чому багато інших персонажів Монстер Хай (Monster High) сприймають її потяг до розіграшів занадто близько до серця. Тим не менш, дівчина має багато друзів, найближчими з яких є Мяулодія та Пуррсефона, які також відрізняються тим, що вони — кішки-перевертні. Найулюбленіший предмет Торалей Страйп (Toralei Stripe) в Монстер Хай (Monster High) — драма, тому що вона майстерно копіює голоси та інтоніції інших ляльок, що допомагає їй в розіграшах, при цьому вона найбільш за все полюбляє дрімати цілими днями. Персонаж негативно відноситься до занять з математики, тому що це змушує згадувати щось неприємне з її минулого. Торалей Страйп (Toralei Stripe) проживає перше з дев'яти її життів, а на даний момент в школі Монстр Хай (Monster High) їй 15 років. Персонаж має домашнього вихованця — шаблезубе тигреня Солодке Ікло (Sweet Fang), до якого вона відноситься з усією теплотою і характер якого вважає кращим за особистий. В цілому, лялька Торалей Страйп (Toralei Stripe) має складний характер, що виражається в її потягу до інколи жорстоких розіграшів усіх студентів Монстер Хай (Monster High). Її поведінка обумовлена важким дитинством, що виражається в егоїстичності і прагненні бути завжди на перших ролях в учбовому закладі.

Лялька Toralei StripeПридбати ляльку Торалей Страйп (Toralei Stripe) з серії Монстер Хай (Monster High) в Україні можна в інтернет-магазині MattelDolls (МаттелДоллс) недорого, адже ціна є вигідною і демократичною. Ця іграшка буде найкращим подарунком і постійним компаньйоном для кожної дитини, завдяки чому можна зануритись в атмосферу казок і пригод. Інтернет-магазин MattelDolls (МаттелДоллс) пропонує не тільки купити ляльку Торалей Страйп (Toralei Stripe) з серії Монстер Хай (Monster High), але й надає послуги з доставкою по всій Україні. Таким чином можна отримати необхідний товар в найбільш короткий термін, а замовлення, вартістю від 600 грн пересилається безкоштовно для покупця.

Таким чином, можна зібрати повну колекцію Монстр Хай (Monster High), а не тільки придбати ляльку Торалей Страйп (Toralei Stripe), що надасть дитині простір для особистих ігор. Малеча зможе зробити власну історію для цих персонажів.