Меню
Україна, м. Чернігів
Час роботи магазину
  • Пн-Пт: 10:00 - 18:00
  • Сб: 10:00 - 16:00
  • Нд: вихідний
  • Замовлення в on-line режимі приймаємо цілодобово

Робекка Стім (Robecca Steam)

Немає на складі
Робекка Стім та Хексіка Стім Robecca & Hexiciah Steam SDCC 2016 Exclusive Doll Set
0
Код товару: DKB39
3 790 грн
Немає на складі
Робекка Стім Яскраві аксесуари Robecca Steam Gore-geous
0
Код товару: CKD09
690 грн
Немає на складі
Набір одягу Робекка Стім Делюкс Robecca Steam Deluxe Fashion Packs
0
Код товару: Y0407
510 грн
Немає на складі
Вихованець Робекки Пінгвін Капітан Пенні Captain Penny Secret Creepers Critters
0
Код товару: BDD95
290 грн
Немає на складі
Робекка Стім Вона жива Robecca Steam Ghoul’s Alive
0
Код товару: BDD92
1 290 грн
Немає на складі
Набір з 5-ти ляльок Танцювальний клас Dance Class 5 Pack
0
Код товару: BBR89
2 190 грн
Немає на складі
Робекка Стім Танцювальний клас Robecca Steam Dance Class
0
Код товару: Y0432
540 грн
Немає на складі
Робекка Стім Арт Клас Robecca Steam Art Class
0
Код товару: BDD79
990 грн
Немає на складі
Робекка Стім Коффін Бін Robecca Steam Coffin Bean
0
Код товару: CBX48
1 090 грн
Немає на складі
Дракубекка Химерна Суміш  Dracubecca Freaky Fusion
0
Код товару: BJR38
950 грн
Немає на складі
Робекка Стім Базова з вихованцем Robecca Steam Basic
0
Код товару: X3652
1 790 грн

Monster High Robecca Steam — Монстер Хай Робекка Стім

Придбати ляльку Робекка Стім серії Монстер Хай в інтернет-магазиніІграшки від американської компанії Mattel надзвичайно популярні завдяки своєму оригінальному вигляду та розвиненому сюжету, що пов'язує персонажів між собою. Через це завжди достатньо бажаючих купити ляльку серії Монстер Хай Робекку Стім (Monster High Robecca Steam), яка відрізняється яскравим дизайном та дуже цікавою історією.

Серед інших учнів Школи Монстрів Робекку Стім вирізняє походження: на відміну від дітей різних вампірів, перевертнів та привидів, вона є роботом, створеним божевільним вченим Гексикаєм Стімом 116 років тому. Саме через це дівчині притаманні деякі особливі риси. Наприклад, серед усіх ляльок Монстер Хай, які є у продажі, Робекка Стім, можливо, найсміливіша. Вона не боїться нічого, окрім дощу, бо зроблена з металу, тому . Крім того, Робекка захоплюється доволі дивними речами: її найулюбленіша дисципліна у Монстр Хай — це робота по металу в майстерні, а уроки з домашнього господарства вона ненавидить, також вона обожнює різноманітні трюки та екстремальні види спорту, навіть одного разу перемогла у перегонах на роликах. Незважаючи на те, що їй не потрібно їсти, дівчина обожнює чай з імбиром. Разом із Робеккою Стім з Монстер Хай можна замовити і її домашнього улюбленця механічного пінгвіна Капітана Пенні. Він надзвичайно цікавий — справжній шибайголова, що користується реактивним рюкзаком для того, щоб літати.

Робекка Стім у Школі Монстрів завжди запізнюється через те, що деякі її механізми зносились з часом. Але компенсувати це їй допомагають реактивні чобітки, завдяки яким вона може пересуватись досить швидко. Крім того, вони роблять Роббеку Стім однією з найбільш оригінальних ляльок у Монстр Хай. Окрім них дівчина вдягається у яскраво-сині речі, які доповнює чорними елементами. Цю гаму можна також побачити у її волоссі, яке дуже пасує до бронзової металевої “шкіри” та механічних аксесуарів.

Скільки коштує лялька Robecca Steam Monster HighБагатьох людей цікавить, скільки коштує лялька Robecca Steam Monster High — Робекка Стім Монстер Хай — в Україні, а також, де її придбати. Це не дуже широко поширений персонаж, крім того, слід пам'ятати, що нерідко під виглядом іграшок Mattel продають дешеві підробки. Через все це знайти деяких ляльок майже неможливо. Проте, можна придбати ляльку Робекка Стім серії Монстер Хай в інтернет-магазині МаттелДоллс, причому, за вигідною ціною. Ми пропонуємо лише оригінальні іграшки зі Сполучених Штатів, що відрізняються високою якістю та абсолютно безпечні для здоров'я.

У нас можна купити Робекку Стім Монстер Хай з доставкою до Києва, Харкова, Львова, Вінниці, Житомира, Луцька, Івано-Франківська та інших українських міст, а мешканці Чернігова можуть отримати її безпосередньо в руки від кур'єра. А сплати замовлення можна найзручнішим способом, наприклад, післяплатою у відділені транспортної служби чи онлайн. Слід зауважити, що усі замовлення вартістю від 600 гривень доставляються безкоштовно у будь-яку частину України, що робить якісні та цікаві іграшки ще більш доступними.