Меню
Україна, м. Чернігів
Час роботи магазину
  • Пн-Пт: 10:00 - 18:00
  • Сб: 10:00 - 16:00
  • Нд: вихідний
  • Замовлення в on-line режимі приймаємо цілодобово

Кетрін ДеМяу (Catrine DeMew)

Немає на складі
Кетрін ДеМяу Десерт  Catrine Demew Dessert Themed Doll
0
Код товару: DXX75
590 грн
Немає на складі
Кетрін ДеМяу Корабельна аварія Catrine DeMew ShriekWrecked
0
Код товару: DTV83
1 190 грн
Немає на складі
Кетрін ДеМяу Фантастичний фітнес Catrine DeMew Fangtastic Fitness
0
Код товару: CHW76
890 грн
Немає на складі
Кетрін ДеМяу Вечірка Мoрoк та Цвітіння Catrine DeMew Gloom & Bloom Party
0
Код товару: CDC08
1 090 грн
Немає на складі
Кетрін ДеМяу Новий скарместр Catrine DeMew New Scaremester
0
Код товару: BGD88
1 090 грн
Немає на складі
Кетрін ДеМяу та Рошель Гул Чат Catrine DeMew & Rochelle Goyle Ghoul chat
0
Код товару: CBX57
3 990 грн
Немає на складі
Кетрін ДеМяу Скаріж Місто Жахів Catrine DeMew Scaris City of Frights
0
Код товару: Y7295
1 390 грн

Кетрін ДеМяу (Catrine DeMew) — Монстер Хай

Купити ляльку Catrine DeMew Monster High недорогоКолекціювання іграшок від американської компанії Mattel сьогодні є доволі поширеним хобі, тим паче — виробник регулярно радує прихильників новими цікавими моделями. Елегантна та ефектна лялька Кетрін ДеМяу за сюжетом школи Мострер Хай є донькою Кішки-оборотня, а батьківщина її — Франція. Героїня є виключно творчою особою, найбільше захоплення Catrine DeMew — малювання, якому вона готова приділяти весь свій вільний від занять у Школі Монстрів час. Персонаж майже не розлучається з пензликами, фарбами та мольбертами й постійно шукає нових вражень та натхнення для живопису. Лялька Кетрін ДеМяу за характером достатньо стримана та спокійна, займатися власними справами вона бажає на самоті, а причина цьому — вимогливість до себе та надмірна педантичність.

Не дивлячись на те, що справжній вік персонажа Monster High — більш ніж 415 років, Кетрін ДеМяу виглядає дуже привабливо — лялька вважає, що бездоганними мають бути не тільки її картини, а й зовнішній вигляд. Школа Монстрів для Catrine DeMew є ще однією важливою сходинкою на шляху до досконалості. Однак варто зазначити, що така наполегливість персонажа поєднується з непостійністю.

Показовим прикладом є те, що Кетрін ДеМяу під час навчання в Мострер Хай нерідко полишає недоведені до кінця справи. Непостійність дівчини деякою мірою заважає їй займатися творчістю — сьогодні вона полюбляє червоний колір, а завтра буде віддавати перевагу зеленій фарбі. Є в темпераментної ляльки серії Монстр Хай Кетрін ДеМяу й власні гастрономічні вподобання — наприклад, тістечко «Наполеон» вона може їсти цілодобово. Хоча домашнього улюбленця персонаж не має, дівчині дуже імпонують паризькі голубі. Школа Монстр Хай для героїні — місце для самовираження та самореалізації. Для того щоб малювати досконалі портрети Catrine DeMew поглиблено вивчає анатомію, їй цікава зовнішність буквально усіх гостей Городу Страхів. Є всі підґрунтя вважати, що дівчина в майбутньому досягне успіху передовсім завдяки власній наполегливості та вимогливості.

Скільки коштує Кетрін (Катрін) ДеМяуДе купити ляльку Кетрін ДеМяу із Monster High

Купити ляльку Кетрін ДеМяу із популярної колекції Монстр Хай недорого — доволі складне завдання, однак в асортименті інтернет-магазину «Mattel Dolls», який пропонує послуги на території всієї України, можна знайти найбільш доступні за ціною пропозиції. Ми займаємося продажем тільки оригінальних ляльок Monster High, привезених безпосередньо зі США: жителі Києва, Харкова, Львова та інших українських міст можуть замовити доставку та отримати товар в максимально короткий термін. Витончена, елегантна та творча Catrine DeMew стане гарним подарунком не тільки для дитини, але й для дорослого. Вона може посприяти цікавій грі або стати унікальною та естетично привабливою колекційною моделлю. Усі ляльки серії відправляються в спеціальних надійних коробках, що не допускають появлення пошкоджень під час транспортування виробу. Окрім того, ми розроблюємо систему знижок, що дозволяє придбати вподобаний товар за найнижчу вартість.