Меню
Україна, м. Чернігів
Час роботи магазину
  • Пн-Пт: 10:00 - 18:00
  • Сб: 10:00 - 16:00
  • Нд: вихідний
  • Замовлення в on-line режимі приймаємо цілодобово

Дарлінг Чармінг - Darling Charming

Немає на складі
Лялька Дарлінг Чармінг назад до школи Ever After High Darling Charming Back To School Doll
0
Немає на складі
Лялька Дарлінг Чармінг Чайна вечірка Ever After High Darling Charming Tea Party Doll
0
Код товару: DVJ15
290 грн
Немає на складі
Дракончик Дарлінг Ігри драконів Ever After High Darling Charming Dragon Figure Dragon Games
0
Немає на складі
Лялька Дарлінг Чармінг Ігри драконів Ever After High Darling Charming Dragon Games Doll
0
Немає на складі
Лялька Дарлінг Чармінг Базова Ever After High Darling Charming Basic Doll
0
Код товару: CDH58
790 грн

Лялька Дарлінг Чармінг Ever After High 

Лялька Дарлинг Чарминг

На перший погляд Дарлінг Чармінг здається дуже безневинною і витонченою пані, яку треба увесь час рятувати. Мало хто не хотів би купити цю ляльку з Ever After High, що вражає своєю невинністю і зворушливістю. Втім, не варто судити тільки по зовнішньому образу - Дарлінг панночка самостійна і зазвичай з усіма проблемами справляється сама, хоча зовні вона більше схожа на ідеальну принцесу.

Якщо ви бажаєте купити ляльку Ever After High, то вибирайте дочку Прекрасного принца і сестру Декстера і Дерінга Чармінгов - Дарлінг. Вона не просто принцеса, іноді вона обтяжується цією роллю і хоче всьому світу показати, що принцеса теж може бути гідна звання героя. У неї є дуже цікавий чарівний талант: коли вона підкидає волосся, все починає сповільнюватися.

Як і будь-яка дівчинка в її віці, Дарліинг задивляється на хлопців, але біда в тому, що старші брати занадто вже опікають єдину сестричку і тому будь-який прихильник Дарлінг потрапляє відразу ж в "чорний список". Безумовно, вона одна з найцікавіших ляльок "Евер афтер хай", купити яку можна за приємними цінами на нашому сайті.

Вона дуже не любить, коли оточення починає спілкуватися з нею, як з безпорадною, а тому Дарлынг із задоволенням відвідує тренування героїв, де зображує з себе безстрашного лицаря, показуючи свої кращі таланти. Виглядає Дарлынг як справжнісінька принцеса: на її прекрасних світловолосих кучерях красується корона принцеси із справжнього срібла, а тому її важко сплутати з ким-небудь іншим. На плечах і грудям Дарлінг носить рицарські обладунки, але вони анітрохи не псують її прекрасного жіночного образу.

Лялька Darling CharmingДівчина мріє не лише стати переможницею рицарських турнірів, але також рятувати усіх, хто потрапив у біду, і битися з драконами. При цьому її абсолютно не бентежить той факт, що дівчині належить потрапити у пастку і покірливо чекати допомоги, вона перевертає громадські засади, а тому в школі приєдналася до загону Відступників. З родичів хороші стосунки вона підтримує тільки з братом Декстером, який її розуміє, а Дерінг, який завжди виступав на захист ідеалів Спадкоємців, не занадто намагається зблизитися з сестрою і прийняти її такий, яка вона є. 

Навіть зовні вона більше схожа на Декстера, а прояв королівської крові знайшов своє відображення в декількох блакитних пасмочках, що загубилися серед прекрасних платинових локонів. Замовити ляльку Дарлінг Чармінг можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по усій Україні, включаючи Харків, Дніпропетровськ і Одесу.