Меню
Україна, м. Чернігів
Час роботи магазину
  • Пн-Пт: 10:00 - 18:00
  • Сб: 10:00 - 16:00
  • Нд: вихідний
  • Замовлення в on-line режимі приймаємо цілодобово

Банні Бланк (Bunny Blanc)

Закінчується
Лялька Банні Бланк Стрільба з лука Ever After High Bunny Blanc Archery Club Doll
0
Немає на складі
Набір ляльок Банні Бланк та Алістер Карнавал Ever After High Bunny Blanc & Alistair Wonderland Carnival Date Dolls
0
Немає на складі
Лялька Банні Бланк Базова Ever After High Bunny Blanc Basic Doll
0
Код товару: CDH57
850 грн

Оригінальна лялька Ever After High Bunny Blanc – Евер Афтер Хай Банні Бланк

Льлька Банні БланкСьогодні іграшки здатні здивувати не лише дітей, але і батьків. Щоб переконатися в цьому, достатньо купити ляльку Ever After High Bunny Blanc (Евер Афтер Хай Банні Бланк) – це чарівна дочка Білого Кролика з казки про Алісу в Країні Чудес, яка нікого не залишить байдужим. Вона справляє враження своїм цікавим стильним вбранням і відкритим дружнім характером. Базова лялька Bunny Blanc одягнена в елегантне плаття з м'ятним подолом, прикрашеним принтами у вигляді годинника і чорно-рожевими мереживними воланами, та сірим картатим корсажем з чорними рукавами. Банні Бланк – платинова блондинка, підстрижена під каре, із зеленими очима. Як аксесуари вона носить капелюшок-циліндр, чорні рукавички з мереживами, високі білі гетри і золоту сумочка-годинник на ланцюжку. Bunny Blanc дісталися кролячі вушка від її батька Білого Кролика, любов до годинників і дивне відчуття часу. Крім того, вона отримала також чарівну здатність за бажання перетворюватися на кролика. 

Лялька Банні Бланк – це один з найпозитивніших і миліших персонажів в серії Евер Афтер Хай. Вона вважає своєю кращою рисою уміння знаходити час для дорогих їй людей, дуже цінує дружбу з Ліззі Хартс, Алістером Вандерлендом і іншими вихідцями з Країни Чудес. Банні не конфліктує навіть зі своєю сусідкою по кімнаті Фейбелль Торн – дочкою Темної Феї – не дивлячись на її важку вдачу. З предметів у школі «Ever After High» Bunny Blanc більш всього любить музику. У вільний час вона вивчає і грає джазові мотиви, а на всіх заходах виконує роль глашатая. При цьому, їй важко дається казкова географія, адже Банні абсолютно не орієнтується на місцевості, не дивлячись на те, що завжди встигає вчасно.

Bunny Blanc Ever After High

Замовити в Україні ляльку Ever After High Bunny Blanc за доступною ціною можна в інтернеті-магазині Matteldolls. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від виробника, яка відрізняється високою якістю і абсолютною безпекою для здоров'я дитини. Жителям Харкова, Києва, Одеси, Дніпропетровська і інших міст отримати ляльку Евер Афтер Хай Банні Бланк допоможе оперативна доставка.

Транспортні компанії привезуть новинку протягом одного-двох днів в ідеальній цілісності і збереженні до відділення, в якому зручніше Вам буде її забрати. Тому не варто відмовляти дітям в незвичайних яскравих іграшках – сьогодні вони доступні, як ніколи.