Меню
Україна, м. Чернігів
Наша адреса:
Україна, м. Чернігів
Час роботи
Час роботи магазину
  • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
  • Сб: 10:00 - 16:00
  • Нд: вихідний
  • Замовлення в on-line режимі приймаємо цілодобово

Блонді Локс - Blondie Lockes

Немає на складі
Лялька Блонді Локс Епічна зима Ever After High Blondie Lockes Epic Winter Doll
0
Код товару: DKR66
530 грн
Немає на складі
Лялька Блонді Локс  Бал до Дня народження Ever After High Blondie Lockes Birthday Ball Doll
0
Немає на складі
Лялька Блонді Локс Наближення коронації Ever After High Blondie Lockes Thronecoming Doll
0
Немає на складі
Лялька Блонді Локс Через Ліс Ever After High Blondie Lockes Through The Woods Doll
0
Код товару: CFD04
790 грн
Немає на складі
Лялька Блонді Локс Зачарований пікнік Ever After High Blondie Lockes Enchanted Picnic Doll
0
Немає на складі
Лялька Блонді Локс Просто солодкі Ever After High Blondie Lockes Just Sweet Doll
0
Код товару: CGK33
850 грн
Немає на складі
Лялька Блонді Локс назад до школи Ever After High Blondie Lockes Back to School Doll
0
Код товару: FJH05
420 грн
Немає на складі
Лялька Блонді Локс Базова Ever After High Blondie Lockes Basic Doll
0
Код товару: BBD54
1 090 грн

Блонді Локс (Blondie Lockes) Евер Афтер Хай

Замовити ляльку Блонді ЛоксІграшки від Mattel — справжня знахідка для колекціонерів, американська компанія не припиняє дивувати та надихати прихильників новими цікавими виробами. Популярною як серед малих дівчаток, так і серед дорослих збирачів є лялька Блонді Локс, за сюжетом Ever After High — донька всесвітньо відомої Златовласки, купити яку за демократичну ціну в Україні пропонує спеціалізований інтернет-магазин «Mattel Dolls». Blondie Lockes із серії Евер Афтер Хай — дуже весела та компанійська дівчина, однак в той же самий час вона є розсудливою, строгою та серйозною. Блонді Локс звикла досягати поставлених цілей навіть у тому разі, якщо для цього треба задіяти усю кмітливість, хитрість та винахідливість. Вихованці школи «Довго та Щасливо» добре знають — поводитись із Блонді треба дуже обережно.

Лялька Блонді Локс із серії Евер Афтер Хай володіє магічними здібностями, вона може силою думки відчиняти двері, для героїні не існує замків та перешкод на шляху. Мріє дівчина про справжню популярність, вона бажає стати відомою не тільки в школі «Довго та Щасливо», а й в усьому світі тому, що хоче наслідувати матір — через декілька років про Велику Блонді Локс мають співати пісні. Усім своїм знайомим Blondie Lockes розповідає історію про маленьку дівчинку, яка потрапила до будинку трьох ведмедів — це і є казка, головною героїнею якої була чарівна Златовласка. Є в Блонді Локс із школи Евер Афтер Хай невеличка слабкість, вона полюбляє брати собі речі, залишені кимось без нагляду — однокласники дуже сварять за це бешкетницю, однак все одно підтримують із нею гарні стосунки. Серед улюблених занять дівчини — уроки ведення дискусії, вона охоче сперечається зі вчителями, друзями та знайомими, захоплено відстоюючи власну точку зору до останнього. Окрім цього, Blondie Lockes — дуже творча натура, однак шкільні заняття мистецтвом їй не до вподоби — вчителі дозволяють собі критикувати її роботи. Улюблена їжа ляльки Блонді Локс, героїня якої є вихованкою Евер Афтер Хай, — смачна каша із медом. А ось домашнього улюбленця дівчина не має — замість того, щоб доглядати за кимось, вона весь вільний час милується своїм чарівним дзеркалом.

Де придбати ляльку Блонлі Локс із серії Евер Афтер Хай

Blondie Lockes із серії Евер Афтер ХайДля того щоб зробити гру дитини більш різноманітною та цікавою, варто приділяти особливу увагу вибору іграшок. Якісні та оригінальні ляльки американського виробництва Блонді Локс із серії Ever After High можна купити зовсім недорого в інтернет-магазині «Mattel Dolls», на питання «Скільки коштує товар?» детально відповість прайс-лист. Ми гарантуємо оперативну доставку ляльок Blondie Lockes по всій території України. При цьому, якщо замовлення було оформлене до 13-ї години, іграшку можна отримати в цей самий день. «Mattel Dolls» дає можливість обирати найкращу та оригінальну продукцію від відомого на весь світ виробника. Запропонована нами ціна на ляльки є значно меншою за ринкову. Елегантна та естетично приваблива іграшка стане гарним подарунком або просто приємним сюрпризом.